Комплект магнітних наліпок "Увага ІСПИТ" на авто зйомні Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інше Видавництво |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Вид наклейки | Сигнальна |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Колір | Білий |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Поверхня наліпки | матова |
| Тип наклейки | На двері |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 375 ₴
