ЗНАК "Н" (сторона 20 см) ОБ'ЄМНИЙ НА КРИШУ АВТО НА МАГНІТІ ЗЙОМНИЙ Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Знак буква "Н" об'ємна на кришу авто на магніті.
Висота 18,5см.
Ширина 20 см.
Виготовлений з ПВХ пластику.
До авто кріпиться за допомогою магнітного вінілу 2 мм.
МАКСИМАЛЬНА ШВІДКІШ 65 км/год
Не вигорає і не деформується.
Купуючи даний знак, Ви убезпечуєте себе і своїх близьких на дорозі, попереджаючи про учня за кермом.
Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?
Крім правил і знаків, в ПДР є ще інформаційні знаки (таблички).Кожен знак має свої стандарти від яких по законах України не можна відхилятися.
Якими вони бувають і навіщо їх використовувати розписано в 30 розділі правил дорожнього руху України.
Чому саме у нас?
Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто на магніті високої якості.
Виготовлений з ПВХ пластику. Знак не вигорає і не деформується.
Авто знак виготовлений по всім стандартам і вимогам ПДР.
Завдяки цьому знаку, аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% менше.
На яку поверхню можна кріпити знак?
Даний знак на магніті кріпиться на кришу автомобіля.
Не підходить для пластмасових або алюмінієвих поверхонь.
Можна використовувати використовувати в мокру погоду, дощ, сніг тощо.
Після кожного застосування бажано знімати знак.
МАКСИМАЛЬНА ШВІДКІШ АВТО 65 КМ/ГОД
Спосіб застосування:
-Поверхня автомобіля повинна бути чистою та сухою.
-Поверхня для кріплення повинна бути металевою.
Увага!Не надає повної гарантії безпеки на дорозі!
Дотримуйтесь правил дорожнього руху!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Вид наклейки | Сигнальна |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Висота | 165 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Колір | Червоний |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Розмір | 20см*20см |
| Тип наклейки | На дах |
| Тип поверхні паперу | Без покриття |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 798 ₴



