264 шт банка скло 55 CL TO Амфора 550 мл упаковка без кришки

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій
| Характеристики банки: | |
| В упаковці | 264 шт |
| Висота | 110 мм |
| Горловина | ТО82 |
| Діаметр | 102 мм |
| Об'єм | 550 мл |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Об`єм | 0.55 л |
| Діаметр горлечка | 82 мм |
- Ціна: 4 214 ₴


