240 шт банка скло 35 CL TO 346 350 мл упаковка + кришка TO-82 на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
Банка TO-346 для консервації або інших продуктів.
| Характеристики банки: | |
| В упаковці | 240 шт |
| Висота | 97.5 мм |
| Горловина | TO-82 |
| Діаметр | 74 мм |
| Об'єм | 346 мл |
| Характеристики кришки: | |
| В упаковці | 240 шт |
| Висота | 8 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Колір | медова тематика, чорна, біла,золота, срібна, черовона |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Діаметр горлечка | 82 мм |
| Об`єм | 0.346 л |
- Ціна: 4 879 ₴








