160 шт пляшка скло 1000 мл Juice 1000 упаковка +кришка 53 пастеризація на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 160 шт |
| Висота | 250 мм |
| Горловина | ТО-53 |
| Діаметр | 92 мм |
| Об'єм | 1000 мл |
| Характеристики кришки: | |
| В упаковці | 160 шт |
| Висота | 8 мм |
| Діаметр | 53 мм |
| Колір | чорний червоний золотий |
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 1000 мл |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 5 448 ₴





