189 шт пляшка скло 500 мл Dorikа оливкова упаковка +порок 31,5х24 з дозатором на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 189 шт |
| Висота | 277.5 мм |
| Горловина | 31.5 |
| Діаметр | 60 мм |
| Об'єм | 500 мл |
| Характеристики корок: | |
| В упаковці | 189 шт |
| Висота | 24 мм |
| Діаметр | 31.5 мм |
| Колір | чорний темно-зелений |
| Матеріал | алюміній |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Діаметр горлечка | 28.0 |
- Ціна: 7 515 ₴




