240 шт пляшка скло 500 мл 50CL Maraska упаковка + оболонка 32х45 на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 240 шт |
| Висота | 262 мм |
| Горловина | 31.5 |
| Діаметр | 56 мм |
| Об'єм | 500 мл |
| Характеристики оболонки: | |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 32 мм |
| Колір | зелений, прозорий , чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 500 мл |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 8 634 ₴





