200 шт пляшка скло оливкова 250 мл упаковка +корок 31.5х24 з дозатором та різьбою на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
Пляшка Dorica 250(250 мл) для олії, бальзамів чи іншої продукції.
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 200 шт |
| Висота | 231 мм |
| Горловина | 31.5 |
| Діаметр | 48 мм |
| Об'єм |
250 мл |
| Характеристики корок: | |
| В упаковці | 200 шт |
| Висота | 24 мм |
| Діаметр | 31.5 мм |
| Колір | чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 250 мл |
| Колір | Хакі |
- Ціна: 5 470 ₴




