200 шт пляшка скло 100 мл Maraska 31,5 оливкова упаковка без кришки

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 200 шт |
| Висота | 142 мм |
| Горловина | 31.5 |
| Діаметр | 49 мм |
| Об'єм | 100 мл |
| Ширина | 160 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Об`єм | 100 мл |
| Матеріал | Скло |
- Ціна: 4 200 ₴


