240 шт банка скло 54.5 CL ТО 545 мл упаковка без кришки

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
Банка TO-545 для консервації чи інших продуктів.
| Характеристики банки: | |
| В упаковці | 240 шт |
| Висота | 140 мм |
| Горловина | ТО-82 |
| Діаметр | 77 мм |
| Об'єм | 545 мл |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Діаметр горлечка | 82 мм |
| Об`єм | 0.545 л |
- Ціна: 4 193 ₴


