180 шт банка скло 200 мл упаковка без кришки

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
Банка DEEP 200 (200 мл) для меду, арахісової пасти чи іншої продукції.
| Характеристики банки: | |
| В упаковці | 180 шт |
| Висота | 81 мм |
| Горловина | DEEP-63 |
| Діаметр | 74 мм |
| Об'єм | 200 мл |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Діаметр горлечка | 63 мм |
| Об`єм | 0.2 л |
- Ціна: 2 583 ₴


