240 шт пляшка скло 250 мл упаковка + кришка 38 пастеризація на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
Пляшка 25 CL VITANOVA(250 мл) для соку, соусів та інших продуктів.
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 240 шт |
| Висота | 154 мм |
| Горловина | TO-38 |
| Діаметр | 60 мм |
| Об'єм |
250 мл |
| Характеристики кришки: | |
| В упаковці | 260 шт |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Колір | Чорний матовий, білий, червоний. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Об`єм | 250 мл |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 4 455 ₴





