Портативна зарядна станція павербанк акумулятор Powerbank Justnow CTECHi 500W 518 Wh LiFePo4 ecoflow bluetti Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Станція з вітрини крамниці !!
В фабричній упаковці. Пройшла приблизно 20-25 циклів зарядки
Портативна зарядна станція Justnow CTECHi 500W. Номінальна ємність 518Wh
GT500 має 5 типів виходів, які дозволяють одночасно підключати до 8 пристроїв, щоб краще задовольнити ваші потреби. 2 x AC, 1 x PD 60 Вт, 3 x USB, 1 x DC, 2 x безпровідна зарядка. В комплекті 1 зарядний кабель для розетки, 1 автомобільний зарядний пристрій
Безпечна та довговічна батарея LiFePO4
У порівнянні з іншими літій-іонними батареями, LiFePO4 батареї більш стабільні та можуть обробляти коливання напруги заряджання. Акумулятор забезпечує до 2000 циклів роботи генератора терміном служби 10 років.
Бездротова зарядка. GT500 підтримує бездротове заряджання Dual 10W. 2 бездротові зарядні пристрої для iPhone, що робить зарядку зручніше. Одночасна зарядка та розрядка (крім порту змінного струму)
Захист безпеки
Для чутливих пристроїв, таких як комп'ютери, генератор захищає ці пристрої з чистим синусоїдальним інвертором для отримання стабільної та електричної енергії
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | CTECHi |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 162000 мА/год |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 287 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 161 мм |
- Ціна: 15 000 ₴





