Мийка + Сушка (полімеризація) Elegoo Mercury XS Bundle Washing & Curing Machine (EL-3D-MXS), White Код/Артикул MXS

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Дивіться весь асортимент у нас на сайті —
Комплект для мийки та полімеризації (УФ-камера) Elegoo Mercury XS Bundle
Elegoo Mercury XS Bundle Washing & Curing Machine — ультрасучасни інструменти для максимально якісної постобробки виробів з фотополімерних смол. Цей комплект не тільки зробить ваш процес промивання бездоганним, але й забезпечить остаточну полімеризацію відбитків. При роботі з великими моделями, її об'єм в 7 літрів доведеться дуже доречним, оскільки дозволить обробляти їх цілком.
Мийка вражає своїми габаритами 201*124*255 мм, коли немає друкованої платформи, і 180*121*153 мм, коли модель розміщується на ній. Надійні смужки ущільнювачів запобігають протіканню, а спеціальне колесо створює потік рідини, промиваючи кожен куточок вашої моделі.
Купити ELEGOO Mercury XS Bundle Washing & Curing Machine означає забезпечити собі повний комплект інструментів для постобробки.
Не тільки мийка входить у комплект, а й УФ-камера з L-подібним ультрафіолетовим джерелом. Ваші вироби будуть рівномірно затвердітися на платформі, що обертається, розміром до 200*200*260 мм. Безпека забезпечує прозорий жовтий ковпак, який захищає від зовнішніх ультрафіолетових променів. Додайте до цього відсутність вентиляторів, і ви отримаєте пристрій, що працює майже беззвучно, за потужності 36 Вт.
Цей набір стане незамінним у вашій студії, забезпечуючи якість, зручність і професійну полімеризацію кожного вашого виробу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: Постобробка (мийка та полімеризація)
Робоча область: Wash — 201*124*255 мм (у режимі очищення), Cure — 200*260 мм (у режимі засвічення)
Час очищення та полімеризації: 0-30 min
Живлення: 110V/240V 50/60Hz
Споживання: Wash — 12W, Cure — 36W
Розміри товару (без упаковки): Wash — 255mm*155mm*385.5mm, Cure — 246mm*230mm*363.5mm
Вага комплекту (без упаковки): 4,7kg
Гарантія: 12 міс.
Комплектація: Контейнер для мийки (Wash), УФ-камера для полімеризації (Cure), Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegoo |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Вентилятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча висота | 260 мм |
| Метод друку | DLP| LCD| Стереолітографія (SL) | Стереолітографія (SLA) |
| Робоча довжина | 200 м |
| Робоча ширина | 200 мм |
| Состояние | Нове |
- Ціна: 11 492 ₴






