Статуетка фігурка персонажа Hornet з гри Hollow Knight: Silksong Код/Артикул 125796

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Друкована іграшка для справжніх фанатів гри Hollow Knight: Silksong. Відчуйте дух чарівного та небезпечного світу Hollow Knight разом із хороброю воїтелькою Hornet. Ця високоякісна 3D-друкована фігурка відтворює улюбленого персонажа з гри у всіх деталях — від її граційної постави до фірмової голки. Фігурка повністю розбірна та складається з семи овремих елементів, які легко, швидко та надійно збираються в готового персонажа висотою 15 см (В НАШОМУ ВИРОБІ КЛЕЇТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО).
Характеристики та особливості:
📏 Висота: 15 см.
🖨️ Матеріал: Pet-G пластик (екологічний, безпечний), стійкий до сонячних променів.
💪 Міцна та легка конструкція.
🔢Кількість деталей: сім.
🔧Швидке та легке збирання.
🧩 Технологія: 3D-друк FDM з високою якістю.
🎁 Ідеально підходить: для колекціонерів, геймерів, як декор або подарунок фанатам Hollow Knight.
🎨Колір: оригінальні кольори персонажа з гри.
Обирайте якісну продукцію в нашому магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Ігри |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 38 кг. |
| Глибина | 60 мм |
- Ціна: 420 ₴




