182 шт банка скло 212 мл упаковка + кришка 48 біла

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
|
|||||||||||||||
| Характеристики кришки: | |
| В упаковці | 182 шт |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Колір | білий |
| Матеріал | жерсть |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Об`єм | 0.212 л |
| Діаметр горлечка | 48 мм |
- Ціна: 3 952 ₴



