246 шт банка скло 314 мл упаковка + кришка DEEP-70 на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
| Характеристики банки: | |
| В упаковці | 246 шт |
| Висота | 114 мм |
| Горловина | deep70 |
| Діаметр | 74 мм |
| Об'єм | 314 мл |
Характеристики крышки:
В упаковке 246 шт
Высота 14 мм
Диаметр 70 мм
Цвет серебряный, золотой, черный на выбор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Діаметр горлечка | 70 мм |
| Об`єм | 0.314 л |
- Ціна: 5 675 ₴





