180 шт пляшка скло 1000 мл Maraska оливкова упаковка без кришки

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 180 шт |
| Висота | 300 мм |
| Горловина | 31.5 |
| Діаметр | 73 мм |
| Об'єм | 1000 мл |
| Ширина | 615 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Об`єм | 1000 мл |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 9 598 ₴


