240 шт пляшка скло 500 мл 50CL Maraska упаковка +корок 31.5х24 з дозатором та різьбою на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 240 шт |
| Висота | 262 мм |
| Горловина | 31.5 |
| Діаметр | 56 мм |
| Об'єм | 500 мл |
Характеристики корок:
| Висота | 24 мм |
| Діаметр | 31.5 мм |
| Колір | чорний, темно-зелений |
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 500 мл |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 9 260 ₴




