200 шт пляшка скло 100 мл Dorika 31,5 оливкова упаковка + корок 31.5х24 з дозатором та різьбою на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 200 шт |
| Висота | 148 мм |
| Горловина | 31.5 |
| Діаметр | 43 мм |
| Об'єм | 100 мл |
| Характеристики корок: | |
| В упаковці | 100 шт |
| Висота | 24 мм |
| Діаметр | 31.5 мм |
| Колір | темно зелений та чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 0.1 л |
| Виробник | Owens |
| Тип | Пляшка |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Состояние | Нове |
| Діаметр горлечка | 28.0 |
- Ціна: 5 302 ₴




