1040 шт пляшка скло 50 мл упаковка + корок з різьбою 18х12 на вибір

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
Пляшка 5CL 137(50 мл) для наливок чи іншої продукції.
| Характеристики пляшки: | |
| В упаковці | 1040 шт |
| Висота | 105.5 мм |
| Горловина | 18 |
| Діаметр | 35 мм |
| Об'єм | 50 мл |
| Характеристики корок: | |
| В упаковці | 813 шт |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| чорний червоний | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 50 мл |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 9 144 ₴


