246 шт банка скло 31.4 CL Deep 314 мл упаковка без кришки

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
| Характеристики банки: | |
| В упаковці | 246 шт |
| Висота | 114 мм |
| Горловина | deep70 |
| Діаметр | 74 мм |
| Об'єм | 314 мл |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Діаметр горлечка | 70 мм |
| Об`єм | 0.314 л |
- Ціна: 3 892 ₴


