164 шт банка скло 212 мл упаковка без кришки

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Нова Пошта/Делівері/Міст експрес.
Укрпошта не надсилаемо/не несуть відповідальності за бій.
Банка DEEP 212(212 мл) для меду, арахісової пасти чи іншої продукції.
| Характеристики банки: | |
| В упаковці | 164 шт |
| Висота | 81 мм |
| Горловина | deep 70 |
| Діаметр | 74 мм |
| Об'єм | 212 мл |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Owens |
| Діаметр горлечка | 70 мм |
| Об`єм | 0.212 л |
- Ціна: 2 485 ₴

