Барабан сепаратора Мотор Січ (СЦМ-100) Код/Артикул С-1709

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Основною частиною будь-якого сепаратора є двигун і барабан. При обертанні барабана відбувається процес сливкоотделения, під впливом відцентрової сили відбувається процес поділу незбираного молока на вершки і відвійки. Даний барабан поставляється з металевими тарілочками виконаними з високоякісного харчового алюмінію, що в свою чергу набагато надійніше пластикових тарілок.
Даний виріб ЗАВОДСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА!!!
Барабан складається з:
1) тарелкодержателя - 1шт;
2) ущільнювального кільця - 1шт;
3) тарілки барабана - 12шт;
4) тарілка розділова 1шт;
5) кришка барабана 1шт;
6) гайка 1ш.
У отримуєте подарунок!!!
Ключ для розбирання і складання барабана. З допомогою ключа можна розібрати барабан у відділенні нової пошти і впевниться в тому, що тарілочки дійсно алюмінієві.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Привід | Електричний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сепаратор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 3 500 ₴




