Корморізка Подрібнювач овочів і фруктів ПОФ електричний харчова нержавійка Код/Артикул К-9013

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Подрібнювач овочів і фруктів (ПЗФ) з двигуном нержавійка не замінний помічник у кожному фермерському господарстві. Призначена для подрібнення овочів, фруктів і коренеплодів твердих сортів, таких як буряк, картоплю, яблука і т. д. Ріжучий елемент овочерізки виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечують рівномірне нарізування продукту і якісну стружку. Бункер і внутрішня камера подрібнювача також виконаний з харчової нержавіючої сталі, що виключає окислення продукту при взаємодії із звичайною сталлю. Привід електричний. Номінальна потужність: 180 Вт, продуктивність не менше 300 кг/год. Мах розмір стружки довжина 20мм ширина 8мм.
Овочерізка компактна і легка в установці і застосуванні. В комплект поставки входить подрібнювач у зборі, інструкція коробка. Виробник Україна р. Вінниця. Гарантія 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Механізм подрібнення | Диск |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Фрукти |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вага | 10 кг |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 300 кг/год |
| Овочі | 300 кг/год |
| Фрукти | 300 кг/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість бункера | 10 |
| Потужність двигуна | 0.18 |
| Об'єм приймального бункера | 5 |
| Споживана потужність | 0.18 Квт |
| Продуктивність | 300 л/хв |
| Тип | Овочерізка |
| Частота | 50 |
| Частота тока | 50 |
- Ціна: 6 580 ₴



