Подрібнювач овочів і фруктів ПОФ електричний нержавійка Код/Артикул К-9011

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Подрібнювач овочів і фруктів (ПЗФ) з двигуном нержавійка не замінний помічник у кожному фермерському господарстві. Призначена для подрібнення овочів, фруктів і коренеплодів твердих сортів, таких як буряк, картоплю, яблука і т. д. Ріжучий елемент овочерізки виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечують рівномірне нарізування продукту і якісну стружку. Бункер подрібнювача з середини обшитий нержавіючої сталлю, що виключає окислення продукту при взаємодії із звичайною сталлю. Привід електричний. Номінальна потужність: 180 Вт, продуктивність не менше 300 кг/год. Мах розмір стружки 20мм х 8мм
Овочерізка компактна і легка в установці і застосуванні. В комплект поставки входить подрібнювач у зборі, інструкція коробка. Виробник Україна р. Вінниця. Гарантія 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність бункера | 5 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Механізм подрібнення | Диск |
| Напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 0.18 кВт |
| Продуктивність | 300 кг/год |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Фрукти |
| Споживана потужність | 0.18 Вт |
| Тип приводу | Електричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 300 кг/год |
| Овочі | 300 кг/год |
| Фрукти | 300 кг/год |
- Ціна: 6 440 ₴





