Подрібнювач овочів і фруктів ПОФ електричний Код/Артикул К-9009

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Измельчитель овощей и фруктов (ПУФ) с двигателем не заменимый помощник в любом фермерском хозяйстве. Предназначена для измельчения овощей, фруктов и корнеплодов твёрдых сортов, таких как свекла, картофель яблоки и т.д. Режущий элемент овощерезки выполнен из нержавеющей стали, который обеспечивают равномерное нарезание продукта и качественную стружку. Привод электрический. Номинальная мощность двигателя 180Вт, производительность не менее 300 кг/час. Размер стружки 20мм х 8мм. Овощерезка компактна и легка в установке и применении. В комплект поставки входить подрібнювач у зборі, інструкція коробка. Виробник Україна р. Вінниця. Гарантія 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 10 л |
| Потужність двигуна | 0.18 кВт |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Фрукти |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 300 кг/год |
| Овочі | 300 кг/год |
| Фрукти | 300 кг/год |
- Ціна: 6 300 ₴



