Подрібнювач овочів і фруктів ПОФ ручної нержавійка Код/Артикул К-9017

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Измельчитель овощей и фруктов (ПУФ) ручной нержавейка не заменимый помощник в любом фермерском хозяйстве. Предназначен для измельчения овощей, фруктов и корнеплодов твёрдых сортов, таких как свекла, картофель яблоки и т.д. Режущий элемент овощерезки выполнен из нержавеющей стали, который обеспечивают равномерное нарезание продукта и качественную стружку. Размер стружки МАХ 20мм х 8мм. Загрузочный бункер из нутри обшит пищевой нержавеющей сталью, что исключает окисления приготовляемого продукта при взаимодействии с обычной сталью. Привод ручной или под двигатель. За Вашим бажанням можна встановити ручку для ручного подрібнення продукту або накрутити шків і через ремінь під'єднати корморезку до двигуна. Овочерізка компактна і легка в установці і застосуванні. В комплект поставки входить корморезка в зборі, ручка, шків, інструкція коробка. Виробник Україна р. Вінниця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Механізм подрібнення | Диск |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Фрукти |
| Тип приводу | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вага | 5 кг |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 300 кг/год |
| Овочі | 300 кг/год |
| Фрукти | 300 кг/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість бункера | 10 |
| Продуктивність | 300 л/хв |
| Тип | Овочерізка |
- Ціна: 3 500 ₴


