Браслет шамбала Чорний турмалін Лабрадор Апатит d 8мм Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Ця лаконічна прикраса поєднує в собі три глибокі мінерали, створюючи контраст текстур та природних відтінків. Поєднання таємничої іризації лабрадору, вугільного блиску турмаліну та насиченого апатиту підкреслює природне походження кожної намистини в традиційному плетінні.
Згідно з метафізичними даними, лабрадор вважається каменем трансформації, що сприяє посиленню інтуїції та внутрішньої сили. Чорний турмалін прийнято вважати потужним інструментом для заземлення, який допомагає захиститися від зовнішнього негативу. Апатит сприяє здобуттю ясності думок та допомагає зосередитися на досягненні особистих цілей.
Переваги
Індивідуальний підхід: виріб створюється суворо за вашими мірками, що забезпечує ідеальну посадку на руці.
Надійна конструкція: плетіння шамбала дозволяє зручно регулювати браслет та гарантує довговічність при щоденному носінні.
Естетика та тактильність: ретельне полірування каміння високої якості робить його приємним на дотик, дозволяючи відчувати природну прохолоду мінералів.
Готове рішення для подарунка: кожен браслет постачається в елегантному велюровому мішечку, який забезпечує збереження каміння та позбавляє від пошуку додаткового пакування.
Характеристики
Матеріали: натуральний лабрадор, чорний турмалін (шерл), апатит.
Розмір намистин: 8 мм.
Тип застібки: регульований шнур (стиль шамбала).
Упаковка: велюровий мішечок у комплекті.
Розмір: виготовляється під замовлення. Щоб дізнатися, який розмір вам необхідно обрати — виміряйте своє зап'ястя впритул (без запасу).
Якість: Ручна робота, натуральні матеріали, висока якість виконання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Камені вставки | Апатит, Турмалін, Лабрадор |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Браслет |
| Розмір | 16 см|16.5 см|17 см|17.5 см|18 см|18.5 см|19" |
| Форма каменя | Коло |
- Ціна: 943 ₴







