Підвісна гойдалка Затишне гніздечко, гойдалка для дітей Код/Артикул 0002233

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Наші гойдалки можна кріпити як в квартирі так і на вулиці. Зручні та компактні, легко розбираються і регулюються, при необхідності так само легко розбираються, якщо захочете взяти на дачу або на пікнік чи зробити фотосесію з дитиною на вулиці;
При виробництві наших виробів , застосовуємо тільки якісні та безпечні матеріали - все розроблено з урахуванням особливих потреб маленьких користувачів;
Наші підвісні гойдалки створені для самих маленьких дітей віком від 6 місяців (Коли діти починають сидіти) до 4-5 років;
Підвісні гойдалки комплектуються м'якими подушечками - під спинку і попу, наповнювач синтепух.
Дерев'яні деталі - гладкі, без лаку та фарби.
Дерев'яні намистини - додаткові іграшки, які тренують дрібну моторику дітей, виконують функцію гризунків.
Дизайн барвистий і веселий, неодмінно сподобається не лише малюкам, але і їхнім батькам.
Характеристики:
Вік : від 6 міс;
Розмір : 33 см * 33 см * 23 см;
Матеріал : бавовна, габардин, деревина – бук;
Рекомендована висота кріплення: до 2.5 метрів;
Максимальне навантаження: 40 кг;
У комплект входять:
Каркас: 4 шліфовані палиці (33 см) з отворами, матеріал Бук;
Основа: сидіння з тканини Габардин (колір за Вашим бажанням можна замінити)
Тематичні подушки: 2 шт 30 см * 30 см, бавовна 100%, наповнювач синтепух;
Мотузка для кріплення: 2 шнура по 3 м ;
Комплект кріплення: 2 карабіни , 2 гака для кріплення в дерев’яну основу;
Дерев’яні намистини: 21 штука ( колечка та бусінки різного діаметру )
Сумка для зберігання і транспортування гойдалки.
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Колір | Бежевий |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
- Ціна: 1 680 ₴






