Каркас для дитячої гойдалки, стійка для підвісної гойдалки Код/Артикул 0001970

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Дерев'яний каркас для підвісної гойдалки — це міцна та надійна конструкція, що забезпечує стабільність і безпеку під час використання гойдалки. Каркас виготовлений із натуральної високоякісної необробленої деревини. Стійку для дитячої гойдалки легко скласти та розкласти, що робить її зручною для зберігання та транспортування.
Стійка для гойдалки:
витримує навантаження до 60 кг;
гіпоалергенна;
легко складається;
підходить для будь-якої нашої дитячої підвісної гойдалки.
Параметри
Висота: 146 см
Довжина: 112 см
Ширина: 97 см
Ціна вказана лише за каркас.
Інструкція по складанні каркасу для гойдалки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Бежевий |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота | 146 см |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 97 см |
- Ціна: 1 750 ₴








