Ящик дерев’яний декоративний з кришкою Лофт нефарбований Міні Код/Артикул 0002077

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Ящик дерев’яний декоративний з натурального дерева нефарбований (що підкреслює красиву текстуру дерева) та має зручні мотузкові ручки та кришку, що додають йому шарму.
Ящик чудово підійде для оформлення подарунків: туди можна покласти все, що завгодно – солодощі, милі дрібнички, домашня консервація тощо - все залежить від вашої фантазії.
Крім того Ви можете використовувати його вдома для зберігання дрібниць, організації простору або як елемент декору в інтер'єрі. Його мінімалістичний дизайн гармонійно впишеться в сучасний стиль, а натуральні матеріали додають тепла та затишку.
Розміри (внутрішні)
Довжина: 27 см
Ширина: 18 см
Висота: 13 см
Доступний у 5-х варіантах кольорів та 3-х варіантах розмірів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для ваших потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Шухляда |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 827 ₴









