Дитяча гойдалка балансир з матрасиком Мальвінка Код/Артикул 0000903

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Якщо хочете купити домашню гойдалку для дітей для дому, зверніть увагу на гойдалку-балансир від «XR_Master». Вони ідеально підходять для використання в будинку і можуть стати справжньою родзинкою дитячого інтер'єру. А для того, щоб дітям було зручно грати та відпочивати, наші майстри додали до гойдалок м'який матрац. Купити гойдалки дитячі для дому – справді чудове рішення!
Конструкція гойдалок максимально безпечна та повністю продумана. Батьки можуть не турбуватися про те, що дитина пораниться чи впаде. Крім того, що грати на гойдалках дуже цікаво, це ще корисно для розвитку м'язів і суглобів. Тому домашня гойдалка може стати чудовим подарунком для дітей на будь-яке свято.
Характеристики:
Висота: 45 см
Довжина: 99 см
Ширина: 49 см
Максимальне навантаження: 100 кг
Вік: від 2 місяців
Матеріали: якісна МДФ, без будь-якого покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | От 1 мес |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Балансір |
- Ціна: 5 033 ₴








