Підвісна гойдалка Кольоровий єдиноріг на пудрі, гойдалка для дітей Код/Артикул 0000491

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Дерев'яні гойдалки для дітей підходять навіть для найменших. Дерево – повністю екологічний та безпечний для дитячого здоров'я матеріал. Усі деталі, які ми використовуємо, проходять ретельну обробку. Ми не покриваємо їх лаком чи фарбою, щоб не травмувати чутливу дитячу шкіру. У конструкції гойдалки лише безпечні матеріали.
Гойдалки для малюків підходять для дітей від 6 місяців. Як тільки дитина сама зможе тримати спинку, ви сміливо можете сідати її на гойдалку і не хвилюватися про її безпеку. Вони можуть бути як і гойдалками для будинку, так і вуличними. Конструкція легко збирається і розбирається, ви можете возити гойдалку з собою або змінювати їхнє розташування в будинку в будь-який зручний момент. А барвистий дитячий дизайн гойдалки сподобається всім без винятку.
На подушці зображення виконане машинною вишивкою на найсучаснішому обладнанні
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
- Ціна: 2 058 ₴






