Підвісна гойдалка Dream patrol, гойдалка для дітей Код/Артикул 0000603

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Підвісна гойдалка дитяча з дизайном у стилі «Щенячий патруль» точно сподобається вашим дітям. Грати на ній – одне задоволення, адже гойдалка комплектується м'якими подушками. Конструкція передбачена спеціально для дітей, тому в її безпеці можете не сумніватися. Гойдалка з високою спинкою, навіть якщо ваше маля засне під час катання, ризик впасти і отримати травму практично відсутній.
Дитячі гойдалки підвісні призначені для дітей від 6 місяців до 4-5 років. Така гра звільнить батькам час для домашніх справ, адже дитина цілком зможе гратися сама. Усі дерев'яні деталі якісно оброблені, конструкція не має гострих кутів. При потребі домашню гойдалку дитячу можна легко розібрати і зібрати назад, якщо ви, наприклад, не хочете, щоб вони висіли в квартирі постійно. Така цікава та захоплююча іграшка точно сподобається вашим дітям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 23 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
- Ціна: 1 680 ₴






