Електричне простирадло з підігрівом 150×80 см, 3 режими Код/Артикул VZ-HU 666

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Електричне простирадло з підігрівом розміром 150×80 см забезпечує комфортний теплий сон у холодну пору року. Воно оснащене трьома режимами нагрівання, що дозволяє обирати оптимальний рівень тепла. Пульт керування легко від’єднується для зручного прання простирадла в пральній машині при 30 °C, що значно полегшує догляд. Простирадло рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні, а вбудована система автоматичного вимкнення через 180 хвилин і захист від перегріву забезпечують безпеку під час використання.
Електропростиня підходить для використання вдома та під час подорожей. Легка вага та компактність дозволяють легко транспортувати виріб.
Технічні характеристики:
Розмір: 150 x 80 см
Автоматичне вимкнення: 180 хвилин
Кількість температурних режимів: 3
Потужність: 60 Вт
Матеріал: Фліс
Прання: Машинне прання при 30°C
Клас захисту: Ступінь захисту ІІ
Довжина кабелю: 180 см
Країна виробник: Німеччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Medisana |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 150 см |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Машинне прання | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Розмір | Односпальний |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Тип | Електричні простирадла |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 3 066 ₴



