Подвійний масажний м’яч для тригерних точок та міофасціального масажу Код/Артикул ОМ008303

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Подвійний масажний м’яч призначений для точкового масажу м’язів і фасцій, а також для самостійного міофасціального розслаблення. Завдяки з’єднаній конструкції з двох м’ячів, масажер особливо ефективний для опрацювання м’язів уздовж хребта, не створюючи тиску на сам хребет.
Масажер допомагає зменшити м’язову напругу, зняти біль, покращити кровообіг і прискорити відновлення після фізичних навантажень. Підходить для домашнього використання, реабілітації, занять спортом та профілактики перенапруження м’язів.
Рекомендований для використання при:
м’язовій напрузі спини та шиї
болю в попереку та грудному відділі
тригерних точках
сидячому способі життя
відновленні після фізичних навантажень
порушенні постави
міофасціальному синдромі
реабілітації після травм (за рекомендацією спеціаліста)
Характеристики:
Матеріал: ПВХ
Розмір: 24х13 см
Вага: 160г
Твердість: 80D±5%
Походження: Зроблено в Тайвані
Запобіжні заходи
Тривалість безперервного натискання або катання однієї і тієї ж частини не повинна перевищувати 30 секунд.
М'язи та фасції потребують зволоження, вони схильні до напруження через брак води. Рекомендується пити багато води, щоб відновити м'якість і уникнути спортивних травм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azuni |
| Країна виробник | Тайвань |
| Область застосування масажера | Все тіло, Спина, Плечі, Груди, Руки, Шия, Передпліччя, Ноги |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 кг |
| Довжина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вібраційний масаж | Немає |
| Діаметр | 70 мм |
| Форма | Куля |
- Ціна: 705 ₴




