Гусеничний сходовий підйомник «PTR-130» Код/Артикул 075701

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Матеріал підйомника - високоміцний авіаційний алюміній
Універсальне кріплення для колясок з високою і низькою спинкою
Мікропроцесорна операційна система забезпечує «розумне» управління, є електронний захист від перевантаження
Сенсорна система контролю коректного кута нахилу з візуальною і звуковою індикацією
Збільшений діапазон роботи заряду: до 50 поверхів
Автоматична система гальмування в разі збою в системі живлення
Інтегрована система діагностики з можливістю зчитування коду помилки
Аварійна кнопка для миттєвої зупинки руху механізму
Характеристики
Модель: 075701
Вид: електричний
Призначення: пересування на інвалідному візку по сходах
Конструкція: розбірна
Матеріал: авіаційний алюміній
Висота, (см): 93
Ширина, (см): 65
Довжина, (см): 138
Площа для розвороту підйомника, (см): 97 х 97
Максимальна висота сходинки, (см): 23
Швидкість підйому: 10, 14, 18 кроків / хв
Акумулятор, (В; Ач): 12; 5,2
Час заряду акумулятора, (ч): 8
Максимальний кут нахилу, (град.): 35
Ресурс роботи від однієї зарядки: 300 - 500 сходинок
Зарядка від мережі (автомоб. Адаптера): так (та)
Кнопка миттєвої зупинки: так
Вага, (кг): 27,6
Максимальне навантаження, (кг): 130
Гарантійний термін, (міс.): 12
Гарантія на акумулятор, (міс.): 6
Країна реєстрації бренду: Італія
Країна-виробник: Австрія
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Австрія |
| Вантажопідйомність | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Привід | Електричний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип підйомника | Гусеничний сходовий |
| Функція екстрений спуск | Так |
| Функція екстреної зупинки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 930 мм |
| Довжина | 1380 мм |
| Ширина | 650 мм |
- Ціна: 257 999 ₴


