Підложка серце "Коханому чоловіку" (30х30 см) Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Характеристика
Матеріал
Ламіноване ДВП
Товщина
2,5мм
Колір
Білий, чорний
Підложка у вигляді серця з вирізбленим написом "Коханому чоловіку"
Підійде для декорування штучними чи живими квітами.
Також можна використовувати для будь-яких інших цілей.
Розміри:
30х30см
35х35 см
40х40 см
45х45 см
50х50см
Важливо!
На підложках білого кольору може залишатися легкий нагар, він легко витирається вологою серветкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 168 ₴


