Ланцюги браслет протиковзання вантажівки 5т,7т,10т 4шт Код/Артикул 2336113

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Перед тим як зробити замовлення, зв'язатися з нами за телефонами, зазначеними на сайті. для уточнення технічних характеристик, можливість доставки та оплати.
ціна вказана за 4шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пітон |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | 4 браслета |
| Вага одного ланцюга | 2 кг |
| Вид пристрою | Браслети |
| Встановлення на застряглий автомобіль | Так |
| Застосування для | Вантажних автомобілів |
| Максимальний радіус коліс для встановлення | 19 " |
| Максимально допустима ширина колеса | 275 мм |
| Матеріал пристрої | Метал |
| Мінімальний радіус коліс для встановлення | 16 " |
| Радіус коліс для установки | 13-18" |
| Стан | Новий |
| Тип перешкод | Бруд, Лід, Земля, Подолання підйомів, Пісок, Сніг, Глина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель. | універсальні |
| Серія | універсальні |
| Сумісність | Універсальні |
| Ширина гуми/висота профілю | універсальні |
| клас автомобіля | на вантажівки |
| ланцюг | 6 мм |
- Ціна: 5 040 ₴




