Настінний детектор металу прихованої проводки та дерева FNIRSI WD-02 з позиціонуючим отвором Код/Артикул 124096

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Настінний детектор FNIRSI WD-02 являє собою оновлену версію детектора WD-01. WD-02 має модернізований TFT-екран високої чіткості та новий користувацький інтерфейс. Прилад має підтримку 6 мов: російська, англійська, португальська, японська, спрощена китайська і традиційна китайська. 3-ступеневе регулювання чутливості підвищує точність вимірювання. Детектор можна використовувати для виявлення сталевих стрижнів, арматури, металевих балок, металевих труб, профілів, дерева, дротів під напругою в стінах, стелях і підлогах. Для цього розроблено 3 режими виявлення: режим виявлення металу, режим виявлення дерева і режим виявлення змінного струму. Абсолютно нова конструкція з отвором для точного позиціювання надає можливість для точного знаходження й подальшого свердління. Прилад широко використовується при внутрішньому оздобленні, в домашньому монтажі та інших галузях промисловості.
Пристрій простий у використанні: кольоровий і контрастний дисплей; наявність звукового сигналу при виявленні металу, напруги або деревини. Цей детектор оснащений високопродуктивним модулем захисту від перешкод, має аудіо та візуальну індикацію, а також отвір для позиціювання, що дає змогу легко зробити позначку під час знаходження об'єкта.
Використання цього приладу зробить свердління стін безпечним. Ви зможете наочно побачити розташування об'єктів у стінах і знати, на якій глибині вони знаходяться.
Режими роботи:
1. Режим виявлення сторонніх об'єктів: зазвичай відноситься до дерева, до 38 мм в глибину.
2. Режим сканування металу: знаходить метал, такий як залізо, мідь і алюміній до 120 мм у глибину.
3. Режим сканування дроту зі змінним струмом: підтримує пошук дроту під змінною напругою до 50 мм у глибину.
Характеристики:
- Виявлення чорних металів: до 120 мм у глибину.
- Виявлення кольорових металів: до 100 мм у глибину.
- Виявлення дроту зі змінною напругою: до 50 мм у глибину.
- Виявлення одножильного мідного дроту: до 40 мм у глибину.
- Виявлення деревини: до 38 мм.
- Екран: кольоровий TFT.
- Індикація: звуковий сигнал і світлодіодна індикація.
- Автоматичне вимкнення: через 5 хвилин бездіяльності.
- Живлення: вбудований літієвий акумулятор на 300 мАг.
- Інтерфейс для зарядки: порт Type-C.
- Колір: чорний із жовтим.
- Матеріал: метал + пластик.
- Розміри: 138*68*22 мм.
- Вага: 122 г.
У комплекті: детектор, чохол для його зберігання, кабель для зарядки, інструкція, коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fnirsi |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Стан | Новий |
| Глибина виявлення | |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Виявлення кольорових металів | 100 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 50 мм |
| Виявлення чорних металів | 120 мм |
| Максимальна глибина виявлення | 120 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | TFT |
- Ціна: 2 870 ₴









