3D-друкований Дракон 41 см – антистрес фігурка Код/Артикул 0033

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Оригінальна фігурка 3D-дракона, довжиною 41 см
Цей деталізований 3D-дракон – це не лише стильний елемент декору, а й відмінна антистрес-іграшка. Завдяки своєму дизайну, Ви можете використовувати його як інструмент для зняття напруги. Підійде для дому, офісу або як незвичайний подарунок для любителів фентезі.
Матеріал: міцний пластик.
Колір: чорний.
Довжина: 41 см.
Ця фігурка поєднує в собі оригінальний дизайн і функціональність, ідеально підходить для тих, хто шукає незвичайні речі для колекції або антистрес.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Вікова група | Від 10 років |
| Висота | 20 мм |
| Дата виробництва | XIX століття |
| Довжина | 410 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Відмінне |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Тип | Динозавр |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 645 ₴





