Балансир, балансборд дитячий з лабіринтом Змійка, балансир для дітей лабіринт Код/Артикул 0002395

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Балансир, дитячий балансборд-лабіринт, балансувальна дошка для дитини — корисна та захоплива іграшка для розвитку рівноваги, координації та м’язів дитини. Під час гри малюк утримує баланс і водночас намагається провести металеву кульку через лабіринт, тренуючи тіло й увагу непомітно та із задоволенням.
Балансборд виготовлений із міцного МДФ, має ідеально гладку поверхню без шорсткостей та безпечну конструкцію. Дошка витримує інтенсивне використання, удари й падіння, підходить для активних ігор удома.
Характеристики
• Розмір: 62 × 46 см
• Висота ніжок: 8 см
• Матеріал: МДФ (не розсихається)
• Товщина: 18 мм
• Максимальне навантаження: до 200 кг
• У комплекті: 2 металеві кульки
Балансборд сприяє розвитку координації, моторики, концентрації уваги та фізичної витривалості. Ідеальний вибір для корисного та активного дозвілля дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 2-х років |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Балансир |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 1 469 ₴






