Комплект магнітних наліпок "Увага ІСПИТ" на авто зйомні Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Комплект магнітних наліпок "Увага ІСПИТ" на авто зйомні
Розмір 30/10см
Знаки виготовлені з магнітного вінілу.
Не вигорають і не деформуються при попаданні прямих променів сонця.
Купуючи даний омплект знаків, Ви попереджаєте про учня за кермом навчального автомобіля.
Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?
Крім правил і знаків, в ПДР є ще інформаційні знаки (таблички).Кожен знак має свої стандарти від яких по законах України не можна відхилятися.
Якими вони бувають і навіщо їх використовувати розписано в 30 розділі правил дорожнього руху України.
Чому саме у нас?
Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто на магніті високої якості.
Виготовлений з магнітного вінілу. Знаки не вигорають і не деформуються.
Авто знак виготовлені по всім стандартам і вимогам ПДР.
Завдяки цим знакам, аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% менше.
На яку поверхню можна кріпити знак?
Знаки на магніті кріпляться на металеву частину ззовні автомобіля, лицевою стороною.
Не підходить для пластмасових або алюмінієвих поверхонь.
Не бажано використовувати в мокру погоду, дощ, сніг тощо.
Після кожного застосування бажано знімати знак.
Спосіб застосування:
-Поверхня автомобіля повинна бути чистою та сухою.
-Поверхня для кріплення повинна бути металевою.
-При низькій температурі може не приймати форму поверхні кріплення.
Увага!Не надає повної гарантії безпеки на дорозі!
Дотримуйтесь правил дорожнього руху!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інше Видавництво |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Вид наклейки | Сигнальна |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Колір | Білий |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Поверхня наліпки | матова |
| Тип наклейки | На двері |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Состояние | Нове |
- Ціна: 375 ₴
