Будиночок для гризунів Емма Код/Артикул 0002371

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Будиночок для гризунів дерев'яний - затишний куточок для тваринки, де їй буде комфортно та який дозволить їй заховатися від сторонніх очей для сну та відпочинку.
Виріб може використовуватися як самостійний будиночок, також можна встановити його у клітці - як затишне гніздечко-укриття для маленького улюбленця.
Розміри:
довжина: 21 см
ширина: 17 см
висота: 16 см
Розмір входу:
ширина: 8 см
висота: 10 см
Діаметр круглого отвору: 5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Універсальне |
| Установка | Підлогова |
- Ціна: 1 160 ₴



