Знак "Особа з інвалідністю з автоматом" на авто магнітний,зйомний Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Знак "ІНВАЛІД з автоматом" на магніті.
Розмір 11.5х11.5 см.
Виготовлений з магнітного вінілу.
Не вигорає і не деформується.
Купуючи цей знак, Ви убезпечуєте собі та своїх близьких на дорозі, попереджаючи про Інваліда за кермом. Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?
Крім правил та знаків, у ПДД є ще інформаційні знаки (таблички).
Якими вони бують і нащо їх використовувати розписано в 30 розділах правил дорожнього руху України. Чому саме в нас? Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто на магніті високої якості. Виготовлення з магнітного вінілу. Знаки не вигорають та не деформуються. Автомобільний знак виготовлені за всіма стандартами та вимогами ПДР. Завдяки цим знакам аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% менше.
На яку поверхню можна кріпити знак?
Знаки на магніті кріпляться на металеву частину ззовні автомобіля, лицевою стороною.
Не підходить для пластмасових чи алюмінієвих поверхонь.
Не бажано використовувати у мокру погоду, дощ, сніг тощо.
Після кожного застосування бажано знімати знак.
-Поверхня автомобіля
повинна бути чистою та сухою .
Увага!Не надає повної гарантії безпеки на дорозі!
Дотримуйтесь правил дорожнього руху!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Вид наклейки | Сигнальна |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Висота | 115 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Колір | Жовтий |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Розмір | 10см*10см |
| Тип наклейки | На багажник |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 202 ₴
