Знак на авто "Особа з інвалідністю з автоматом" (синій колір) на 2-х присосках зйомний Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Знак "ІНВАЛІД з автомамтом" на 2-х присосках зйомний
Висота 14.5 см.
Ширина 14.5 см.
Виготовлений з ламінованого щільного картону.
Не вигорає і не деформується при попаданні прямих променів сонця.
Купуючи цей знак, Ви убезпечуєте собі і своїх близьких на дорозі, попереджаючи про Інваліда в машині.
Що таке інформаційні авто знаки (таблички) і навіщо вони?
Крім правил і знаків, у ПДР є ще інформаційні знаки (таблички).
Якими вони бують і нащо їх використовувати розписано у 30 розділі правил дорожнього руху України.
Чому саме в нас?
Купуючи у нас, Ви купуєте унікальний знак на авто на присосці високої якості.
Виготовлений із ламінованого щільного картону. Завдяки цьому є не важким і таким чином не дає змоги знаку відгинатись та деформуватись на склі. Знаки не вигорають та не деформуються при попаданні на них прямих променів сонця.
Авто знак виготовлені за всіма стандартами та вимогами ПДД.
Завдяки цим знакам аварійних ситуацій на дорозі стало на 55% менше.
На яку поверхню можна кріпити знак?
Знаки на присосці кріпляться всередині автомобіля на скляну поверхню, лицьовою стороною в бік вулиці.
Не підходить для сильно тонованого скла.
Якщо скло на Вашому авто під великим нахилом, бажано купувати на 2-х присосках.
Спосіб застосування:
-Поверхня скла повинна бути чистою.
-Температура в автомобілі, при кріпленні знака повинна бути не нижче 5°C.
-Намочіть присоску і прикладіть знак до стекла. Після цього знак буде триматися за будь-якої температури повітря в автомобілі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант поклейки | Внутрішня |
| Вид наклейки | Сигнальна |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Висота | 145 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Колір | Блакитний |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Розмір | 20см*20см |
| Тип наклейки | На скло |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 186 ₴
