Будиночок для метеликів з поїлкою Оазис Код/Артикул 0002251

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Будинок для метеликів виготовлений з водостійкої фанери. Всередині знаходиться стійка для зручного розміщення метеликів.
Спереду будиночку розміщена поїлка для солодкого сиропу, збоку є отвір для спостереження.
Розміри: 24 х 12 х 18 см
Матеріал: водостійка фанера
Будинок кріпиться за допомогою кронштейна, який входить у комплект.
Кольори: червоний, лайм, нефарбований
Будиночок для метеликів виготовлений з водостійкої фанери.
Всередині знаходиться стійка для зручного розміщення метеликів
Розміри: 20х12х10см
Матеріал: фанера
Будинок кріпиться за допомогою кронштейна, який входить у комплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
| Призначення | Універсальне |
| Установка | Підлогова <unk> Підвісна |
- Ціна: 1 540 ₴







