Терморегулятор Цип Цип цифрової з датчиком вологості (2в1) Код/Артикул И-7062

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Терморегулятор електронний цифровий, безконтактний являє собою автоматичний пристрій і призначений для високоточного підтримання позитивної температури в діапазоні від 5 до 50 °С з точністю 0.1°С, шляхом керування нагрівальним пристроєм об'єкта контролю, а також вимірювання рівня вологості в інкубаторі в процентному співвідношенні.
Установка задається користувачем двома кнопками - і + на термостаті.
Терморегулятор призначен для підтримання стабильної заданной температури воздуха в теплоізолююмих обємах (термостатах).
Техничні характеристики:
Межі зміни напруги живильної мережі: 170-250 Ст.;
Кількість регулювання: + і -;
Максимальна потужність нагрівача: 1000 Вт.;
Мінімальна навантаження нагрівача: 20 Вт.;
Діапазон регульованої температури: від +20 °С до +50 °С;
Точність установки спрацьовування терморегулятора: ± 0.1 °С.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура | 50 |
| Споживана потужність | 10 Квт |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип терморегулятора | цифровий |
- Ціна: 812 ₴

