Запасні (бичі/молотки) до млина Таврія Код/Артикул З-60181

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Запасні ножі (бичі) для зернодробарки Таврія (подрібнення зерна на дерть). Ножі являють собою набір пластин в кількості 28 штук товщиною 2мм.
Розміри: довжина - 110мм; ширина - 35мм. діаметр отворів 13мм.
Встановлюються на барабан і призначені для подрібнення зерна в робочій камері зернодробарки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сировина, що переробляється | Зернові |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Сільська техніка |
- Ціна: 675 ₴


